KURUMSAL

 

Sağlam Mühendislik & Doğalgaz  2020 yılında Kuşadası'nda kurulmuştur. Kuşadası'nda Enerya Yetkili (12031757) Sertifikalı Doğalgaz Firması olarak uzman kadromuz ile Yenilikçi ve güncel teknolojiyi de kullanarak siz müşterilerimize hizmet vermektedir. Doğalgaz sektöründe uzun yıllar çalışmış uzman kadromuz ile siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için var gücü ile çalışmaktadır. 

Sağlam Mühendislik & Doğalgaz olarak Isıtma, soğutma, elektromekanik, inşaat ve iklimlendirme alanlarında zengin bir hizmet yelpazesine sahip kaliteli ürün ve hizmetlerini müşterilerine sunarak , ülke genelinde ki gurur verici çalışmalarıyla hedeflediği koşulsuz tüketici memnuniyetinin ötesinde organizasyon yapısıyla alanında lider bir şirket olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. 

Vizyonumuz;

Mühendisliğin prensiplerini en verimli şekilde kullanarak çözüm üreten ve müşterilerinin mutlak güvenini kazanan, Türkiye’nin alanındaki en büyük mühendislik firması olmaktır.

Misyonumuz;

''Faaliyette bulunduğu her alanda müşteri memnuniyeti en büyük kazançtır'' felsefesiyle en çok tercih edilen firma konumunu elde etmek ve firmamızı Türkiye’nin en güvenilir ve saygın markası haline getirmektir.

Değer; 

Yenilenen ve gelişen teknolojiyi yakından takip ederek, mühendisliği firma kültürünün merkezine koyup çevreye duyarlı sistemler oluşturmak ve bütün çözümlemelerimizde bunun dünyamız için ne kadar önemli olduğunu müşterilerimize hissettirebilmektir.